Orion Business Tower

Najlepsza lokalizacja
w Łodzi

Sprawdź wolne powierzchnie
Lokalizacja

ORION Business Tower położony jest u zbiegu Al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza, w dzielnicy Śródmieście w ścisłym centrum Łodzi. Aleja Piłsudskiego to główna arteria miasta, często nazywana "łódzką trasą W-Z", łącząca Śródmieście z dwoma największymi osiedlami Łodzi: Widzewem i Retkinią. Aleja krzyżuje się z ul. Piotrkowską w odległości ok. 300 m od ORION Business Tower - dojście do niej zajmuje ok. 2 minut.

Atutem lokalizacji ORION Bussines Tower jest także bliskość Portu Lotniczego Łódź-Lublinek oraz Dworca Łódź Fabryczna, z którego już niedługo będzie można dostać się do Warszawy w ok. 90 minut. Bezpośrednio przy ORION Bussines Tower zlokalizowane są ważne i znane obiekty w Łodzi m.in.: Centrum Rozrywki z 10-salowym kinem Silver Screen oraz Hotelem IBIS, Centrum Handlowe Galeria Łódzka, siedziba Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego wraz z licznymi punktami handlowymi i usługowymi oraz budynek jednego z bardziej znanych w Łodzi A-klasowych biurowców Centrum Biznesu.

Na lunch można wybrać się bezpośrednio do Lunch Baru zlokalizowanego w ORION Business Tower, Chińskiej Restauracji WOOK w Centrum Rozrywki, można też skusić się na fast foody w Galerii Łódzkiej lub kuchnie świata zlokalizowane w OFF Piotrowskiej

W ramach rekreacji można udać się do jednego pobliskich parków: Sienkiewicza czy 3-go Maja.

Kontakt

ORION Business Tower
Łódź ul. Sienkiewicza 85/87

Piotr Klatka
Leasing Manager
+48 42 635 30 20
+48 604 622 305
p.klatka@lrc-pl.com
Anna Bednarek
Property Manager
+48 42 635 30 30
+48 603 985 699
a.bednarek@lrc-pl.com